Bono House - nākotnes dzīves kvalitāte

Vides un tehnoloģiju balanss

Bono House projektē un būvē ilgtspējīgas pilnkoka CLT (Cross Laminated Timber) paneļu ēkas.

Projektēšanas procesā liels uzsvars tiek likts uz energoefektivitāti un dzīves kvalitāti ietekmējošiem faktoriem – pārdomāti plānojumi, gaisa kvalitāte un apgaismojums. Ēkas tiek projektētas 3D vidē, kas nodrošina augsta līmeņa detalizāciju un spēju rūpnieciski ražot būves elementus - sienu un pārsegumu paneļus, no kuriem būvlaukumā viegli, ātri un precīzi salikt gatavu ēku.

Individuāls telpu plānojums un dizains

TERRA
{{image_alt}}
{{image_alt}}
{{image_alt}}
{{image_alt}}
{{image_alt}}
{{image_alt}}
{{image_alt}}
{{image_alt}}
Ideāla izvēle ikvienam, kurš vēlas dzīvot mājīgā, pārdomātā, privātā vidē. Izvēloties šo projektu iegūsiet savā īpašumā māju no zvana līdz atslēgai 8 mēnešu laikā. Sazinaties ar pārdošanas komandu.
Telpas nosaukumsPlatība
1. Ieejas halle7,66 m2
2. WC1,84 m2
3. Garderobe3,56 m2
4. Vannas istaba5,32 m2
5. Gaitenis16,05 m2
6. Guļamistaba12,79 m2
Telpas nosaukumsPlatība
7. Guļamistaba13,08 m2
8. Teh. telpa9,90 m2
9. Vannas istaba12,53 m2
10. Garderobe9,57 m2
11. Guļamistaba22,95 m2
12. Viesistaba69,14 m2
Kopā184,39 m2

Izvēloties BONO HOUSE iegūsti

No idejas līdz gatavai mājai, kas atbilst Jūsu vēlmēm. Pielāgojiet interjeru un eksterjeru saviem sapņiem, izvairoties no sarežģīta, ilga un neparedzama būvniecības procesa. Sasniedziet dizaina un tehnoloģiju brīvību!

CLT tehnoloģija

Konstrukciju galvenais materiāls ir koks, kas nodrošina dabisku materiālu klātbūtni, veselīgu vidi un ilgtspējīgu materiālu pielietojumu dzīves telpās. Būvi veido CLT (krusteniski līmētas) un GLT (gareniski - paralēli līmētas) masīvkoka konstrukcijas. Koksnes sajūta piepildīs visas telpas, radot īpaši mājīgu atmosfēru. CLT ir nākotnes materiāls, kas maina līdz šim pastāvošos uzskatus būvniecībā.

Vides un tehnoloģiju balanss

Izmantojot rūpīgi izplānotu arhitektūras un inženierijas plānu, tostarp datu modelēšanu un ēku informācijas modelēšanas (BIM) programmatūras, ir iespēja radīt ideālu un ilgtspējīgu dzīves telpu.

  • Pārredzams būvniecības process, tā uzraudzība un izcils gala rezultāts.
  • Māja, kas kalpo cilvēka vajadzībām un ikdienas ritmam, saskaņā ar dabu.
  • Digitālā pase un mājas 3D modelis nodrošina precīzu mājas detaļu uzskaiti un apkopojumu par veicamajām apkopēm un atjauninājumiem mājas uzturēšanas periodā.

Perfekts klimats

CLT ēka nodrošina drošu, siltu, ekoloģisku un mājīgu vidi dzīvošanai. Pateicoties tam, ka ēkas būvēšanas process balstīts biofīlijas principos, šāda ēka labvēlīgi ietekmē sabiedrības un katra indivīda fizisko un garīgo veselību. Labāko tehnoloģiju un materiālu apvienojums, kas rezultējas elpojošā un dabīgā ēkā. Šāda A enerģijas klases māja samazina Jūsu ikdienas oglekļa pēdas nospiedumu un ir ekonomiska ikdienas dzīvē.

Ilgtspēja

Projektējot māju, mēs domājam par tās ietekmi uz dabas un cilvēka savstarpējo simbiozi. Kokmateriāls ir viens no nedaudziem dabīgajiem un pilnīgi atjaunojamajiem būvmateriāliem. Atjaunojama, pārstrādājama, dabīga, oglekļa pozitīva māja, kas būvēta no kokiem, kas dzīves laikā akumulējuši lielu daudzumu pasaulē radīto CO2 izmešu.

5 soļi līdz Bono House iegādei

KonsultācijaSolis 1
ProjektsSolis 2
BūvniecībaSolis 3
LabiekārtojumsSolis 4
AtslēgasSolis 5

Bono House attīstības vadītāja Annija Žentiņa

"Katra māja tiek pielāgota konkrētajai atrašanās vietai, klimatiskajiem apstākļiem un iedzīvotāju vēlmēm.

Konsultējamies ar arhitektiem un dizaineriem, kuriem ir pieredze biofīla dizaina veidošanā, tādējādi sasniedzot veiksmīgu šo pieeju kombināciju."

Saņem piedāvājumu

Adrese:
Ūnijas iela 8 k-4, Rīga

Telefons:
+371 28008879

E-pasts:
sales@bonohouse.eu

BONO HOUSE SIA ir noslēdzis 05.12.2022. līgumu Nr. SKV-L-2022/560 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana"

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

BONO privātuma politika