Misija ‒ balstās uz biznesa procesu un tehnisko risinājumu savienošanu. Tādējādi radot ilgtspējīgu biznesa vidi - atbildīgu pret dabu un sabiedrību. 

Mērķis ‒ sniegt augstvērtīgus un kvalitatīvus kokmateriālu tirdzniecības pakalpojumus Eiropā. Veidot globālu tirdzniecības platformu, kurā kokmateriālu tirdzniecība ir ērtāka, ātrāka un uzticamāka, kas savukārt dod papildus peļņu klientam. 

BONO vērtības

BONO vērtību pamatā ir cilvēks, komanda, attīstība, sadarbība. Spēja nodrošināt un aizstāvēt mūsu klientu, partneru, darbinieku intereses un vajadzības.

Ilgtspējība un taisnīgums

Ilgtspējīga meža apsaimniekošana nozīmē ne tikai bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu, bet arī tās palielināšanu, taisnīgu un ētisku mežu apsaimniekošanu un to resursu izmantošanu.

Komanda un zināšanas

Mūsu komandas speciālistu zināšanas par mežsaimniecību, loģistikas procesiem, tirdzniecību, ES meža stratēģijas ieviešanu, ekosistēmu un citiem aspektiem ļauj mums aizstāvēt un apmierināt mūsu klientu un sadarbības partneru intereses.

Mežu ekosistēma

Eiropas dabiskās ekosistēmas saglabāšana ir iespējama, līdzsvarojot bioloģisko daudzveidību, ieviešot jaunas tehnoloģijas un loģistikas procesus koksnes ražošanā un izmantošanā. Veicot saimniecisko darbību, mēs uzmanību veltām mežu ekosistēmas saglabāšanai ilgtermiņā.

Sabiedrība

Īstenojot saimniecisko darbību, mēs lielu nozīmi piešķiram ne tikai kokapstrādes uzņēmumu un mežsaimnieku, bet arī sabiedrības kopējām interesēm: vides un ekosistēmas saglabāšanai, ogļskābās gāzes izplūdes mazināšanai un ilgtspējīgai kokmateriālu izmantošanai.

BONO taktika mūsu misijas īstenošanā

Mežsaimniecības līmenī

Meži ir būtiska Eiropas ekosistēmas daļa, tādēļ Eiropas Savienība ir izstrādājusi stratēģiju, kuras būtiski aspekti ir Zaļais kurss, kā arī bioloģiskā daudzveidība. Atbalstot šos centienus, mūsu uzdevums ir palīdzēt mežu īpašniekiem un apsaimniekotājiem nodrošināt mežu atjaunošanas procesu.

Kokmateriālu ražošanas līmenī

Kokmateriāli ir būtiska vairāku Eiropas valstu eksportprece, tomēr to atjaunošanās laiks ir vairāki desmiti gadu. Līdz ar to cenšamies nodrošināt kokmateriālu efektīvu izmantošanas stratēģiju.

Transportēšanas līmenī

Ogļskābās gāzes izplūdes mazināšana ir viens no Zaļā kursa mērķiem. Mūsu ieviestā un izmantotā loģistikas sistēma paredz būtiskus ogļskābās gāzes mazināšanas risinājumus.

Uzņēmējdarbības līmenī

Tiecamies ikvienam uzņēmumam, kas darbojas mežsaimniecības vai kokapstrādes nozarē, piedāvāt efektīvus risinājumus, pilnveidojot dažādus procesus, kā arī izmantojot efektīvākas metodes. Tādējādi piedāvājam iegūt augstākus ienākumus, efektīvāk strādājot vai izmantojot resursus.

Ētiskā līmenī

Tiecamies strādāt ar līdzīgi domājošiem uzņēmumiem, kas apzinās koka un mežu vērtību un cenšas strādāt ētiski, aizstāvot visas sabiedrības intereses.

Uzņēmumi no vairāk nekā 20 valstīm uzticas BONO

Mūsdienīgi risinājumi

Tiek nodrošināti efektīvi, konkurētspējīgi un mūsdienīgi risinājumi.

Stabilitāte

Bono ir stabils uzņēmums ar augstu norēķinu disciplīnu un precīzi definētiem sadarbības procesiem.

Avansu programma

Sadarbības partneriem piedāvājam avansu programmu, lai palīdzētu tiem nodrošināt finanšu apriti.

Profesionāla komanda

Mūsu komandā ir savas jomas speciālisti, kas vienmēr rod abpusēji izdevīgus risinājumus.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

BONO privātuma politika